Peuterzwemles

Tijdens de peuterzwemles maken jullie op een leuke en speelse manier kennis met het water. Onder begeleiding van onze ervaren zweminstructeur leert je kind op een veilige en ontspannen manier de eerste zwemvaardigheden. Deze vaardigheden vormen een goede voorbereiding op de latere ABC-zwemlessen.

De lessen duren 35 minuten. Tijdens de les is er volop ruimte om samen te oefenen, te ontdekken en spelenderwijs vertrouwd te raken met het water. De laatste 10 minuten is er ruimte om samen vrij te spelen en op een ontspannen manier te genieten van het water.

Tijdens de peuterzwemlessen zijn er drie verschillende certificaten te behalen. Ieder certificaat staat voor een volgende stap in de ontwikkeling van jouw kind in het water. Na het behalen van de certificaten kan jouw kind doorstromen naar onze ABC-zwemlessen.

Voor de peuterzwemlessen zetten we de beweegbare bodem op een veilige hoogte van 1,20 meter. Het zwembadwater heeft een temperatuur van 29 graden.

Abonnementen & tickets

Ouder & Kind zwemmen baby

12 Rittenkaart ouder en kind

€ 95,00

Bestel nu 12 Rittenkaart ouder en kind
De Schelft

All-in jaarabonnement

€ 350,00

Bestel nu All-in jaarabonnement
Ouder & Kind zwemmen baby

Los bad Ouder & Kind zwemmen

€ 9,50

Bestel nu Los bad Ouder & Kind zwemmen

Wanneer kan ik voor Peuterzwemles terecht?